Pomagamy Ci
zrozumieć świat

Pokaż To

 

point it.jpg

Każdy z nas posiada w domu zapomniane słowniki, samouczki i rozmówki językowe, zakupione tylko na jeden wakacyjny wyjazd lub ze względu na porzucone postanowienie noworoczne. Tymczasem okazuje się, że wystarczy mała książeczka wielkości paszportu, gdzie dosłownie jeden obraz jest wart ponad tysiąc słów.

point it® to dzieło niemieckiego fotografa Dietera Grafa – zawiera 1300 zdjęć dzięki którym możemy porozumiewać się bez przeszkód z każdym i wszędzie. Zgodnie z informacją na stronie internetowej z tego wygodnego narzędzia korzystają siły pokojowe UN, sportowcy olimpijscy oraz specjaliści od zaburzeń mowy. Koniec z turystami udającymi kurczaka w restauracji. Teraz bez trudu wynajmiemy pokój z balkonem na Węgrzech lub znajdziemy hamak w Laos – i to wszystko bez jednego słowa.

Obecnie możemy zaopatrzyć się w dwudziestą już edycję tego niepowtarzalnego obrazkowego słownika. Każda kolejna, dzięki recenzjom użytkowników, jest aktualizowana o najbardziej potrzebne zdjęcia, podczas gdy pozycje przestarzałe są usuwane. Własnego wydania doczekał się także Oktoberfest. Specjalne edycje reklamowe są również dostępne dla firm.

 

JM

Tę stronę oceniła już 1 osoba.
Średnia ocen to 5.00 na 5 możliwych.
Brak oceny
Poprzedni post
Następny post

UDOSTĘPNIJ