Pomagamy Ci
zrozumieć świat

TŁUMACZENIA DLA FIRM

Biuro Tłumaczeń Kumiria świadczy usługi tłumaczeniowe już ponad 10 lat – to doświadczenie liczone w tysiącach stron obliczeniowych, setkach zleceń i dziesiątkach języków. Jako wciąż rozwijająca się firma mamy świadomość wyzwań, z którymi zmagają się każdego dnia nasi Klienci i staramy się wykorzystać tą wiedzę najlepiej, jak to możliwe.  Jesteśmy otwarci na nowości oraz staramy się nadal poszerzać zakres działalności, by móc stale zapewniać kontrahentom najwyższą jakość i wydajność.

Zapraszamy do kontaktu: wszystkie zapytania traktowane są z należytą poufnością, a wycena jest usługą bezpłatną i niezobowiązującą. Przy regularnych zleceniach lub projektach o dużej objętości możliwe jest uzyskanie specjalnego rabatu. Nie szukaj dalej – napisz do nas!

Do najczęściej realizowanych projektów translacyjnych dla biznesu można zaliczyć tłumaczenia:

korespondencji umów stron www zapytań ofertowych
prezentacji sprawozdań finansowych materiałów marketingowych wewnętrznej dokumentacji

Naszą propozycję dotycząca tłumaczeń pisemnych kierujemy do firm, które mają zapotrzebowanie:

  • stałe (np. zagraniczne lub międzynarodowe spółki holdingowe, spółki krajowe posiadające dział eksportu bądź importu, instytucje zatrudniające lub obsługujące obcokrajowców)
  • jednorazowe (przy okazji okolicznościowej korespondencji, szkoleń albo delegacji pracowników, zdarzeń nagłych, działań o charakterze doraźnym)

TŁUMACZENIA DLA FIRM.jpg

Wychodzimy naprzeciw potrzebom wszystkich głównych branż w zakresie produkcji i usług:

Prawo i administracja Ekonomia Finanse i bankowość Nauka
Przemysł techniczny Edukacja i kultura IT i telekomunikacja Medycyna
Marketing i reklama Turystyka Kadry i płace Budownictwo
Transport i logistyka Rolnictwo Farmacja Lokalizacja oprogramowania i stron internetowych

Nasze biuro tłumaczeń chętnie odpowie również na zapytania dotyczące realizacji tłumaczeń niestandardowych, także dla firm o nieszablonowym profilu. Wszystkie wiadomości prosimy kierować pod adres wycena@kumiria.pl.