Pomagamy Ci
zrozumieć świat

profesjonalne tłumaczenia

biuro tłumaczeń misja.pngBiuro Tłumaczeń Kumiria działa na rynku translatorskim od 2006 roku. Jesteśmy biurem otwartym na zmiany i elastycznym, wychodzącym naprzeciw potrzebom rynku. Nasz zespół tworzy grupa tłumaczy, także przysięgłych mających wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach standardowych i specjalistycznych, wśród nich jest wielu ekspertów z różnych dziedzin: lekarzy, inżynierów, prawników, ekonomistów, naukowców.

Sukces zawdzięczamy właśnie im - profesjonalistom, ludziom dla których tłumaczenia nie są tylko zawodem, ale przede wszystkim pasją. Nieustannie podnosimy jakość świadczonych przez nas usług, poprzez ciągłe budowanie bazy tłumaczy, systematyczne rozszerzanie oferty językowej, analizowanie i ulepszanie systemu weryfikacji tłumaczeń.

Stale rosnące grono zadowolonych klientów (firm i zleceniodawców indywidualnych) utwierdza nas w przekonaniu, że to co robimy – robimy dobrze. Każdego dnia: Pomagamy Ci zrozumieć Świat. Otwieramy okno na nowe obszary Twojej działalności, już nie tylko Europa, ale i Świat stoi przed Tobą otworem.

Dzięki współpracy z najlepszymi tłumaczami jesteśmy w stanie zaoferować przekłady tekstów z różnych branż i dziedzin życia w kilkudziesięciu parach językowych, tłumaczenia charakteryzujące się wysoką jakością, realizowane w uzgodnionych terminach oraz w atrakcyjnych cenach. Wykonujemy różnego rodzaju zlecenia, w tym tłumaczenia pisemne dokumentów urzędowych, samochodowych, inżynieryjno-technicznych, treści reklamowych, stron internetowych, korespondencji, transkrypcję i tłumaczenia wykonane z nagrań oraz inne.

W 2016 roku nasze Biuro otworzyło pierwszą placówkę stacjonarną w Trzebini. W tym samym roku do oferty wprowadziliśmy tłumaczenia ustne, usprawniliśmy procesy weryfikacji tłumaczeń oraz pozyskiwania i obsługi klientów. Dołączyliśmy do Chrzanowskiej Izby Gospodarczej. Przeredagowaliśmy naszą stronę www uzupełniając ją nowymi ciekawymi i użytecznymi treściami, uruchomiliśmy Blog. Dołączyliśmy do projektu KARTA DO KULTURY.

Dążenie do ciągłego rozwoju stało się naszym kołem napędowym. Zgodnie z filozofią KAIZEN, która jest nam bardzo bliska pragniemy aby w każdym kolejnym dniu, w każdym procesie i w każdym tłumaczeniu być coraz lepszym.

Zaufaj nam i skorzystaj z naszych usług. Zapraszamy do współpracy.