Pomagamy Ci
zrozumieć świat

Tłumaczenia francuski

Oferta biura tłumaczeń

 

Biuro Tłumaczeń Kumiria oferuje tłumaczenia pisemne zwykłe i uwierzytelnione z języka i na język francuski. Przekłady z języka francuskiego na inne języki dostępne w naszej ofercie przygotujemy na indywidualne zapytanie. Oferujemy obsługę dokumentów w zakresie między innymi:

  • rejestracji importowanego samochodu/motocyklu,
  • publikacji naukowych,
  • promocji i sprzedaży produktów,
  • wymogów technicznych,
  • umów handlowych,
  • korespondencji prywatnej,
  • i nie tylko.

Nasza oferta tłumaczeń przeznaczona jest zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych.

 

O języku francuskim

 

tłumaczenia francuski.pngJęzyk francuski jest językiem urzędowym Francji. Ponadto jego znajomością wykazują się mieszkańcy Monako. Luksemburga, Wietnamu, Kambodży, Madagaskaru, części Włoch,  Belgii i Szwajcarii, kanadyjskiej prowincji Québec, niektórych regionów Afryki Środkowej . Usłyszeć można go także w USA, szczególnie w okolicach stanów Maine i Luizjana. Ponadto jest jednym z języków oficjalnych m.in. Interpolu oraz Europejskiej Agencji Kosmicznej.

 

To właśnie z języka francuskiego wywodzi się słynne powiedzenie „Je pense donc je suis” – „Myślę, więc jestem”. W wieku XVIII stanowił on język uniwersalny arystokratycznej Europy. Obecnie francuski jest jednym z najbardziej popularnych języków pod względem nauczania na świecie. Jego znajomość może znacznie ułatwić naukę innych języków romańskich, takich jak hiszpański, portugalski, włoski, czy kataloński. Nasze biuro tłumaczeń oferuje profesjonalne tłumaczenia realizowane przez polskich tłumaczy – specjalistów w danej dziedzinie oraz użytkowników natywnych języka francuskiego. Do określenia terminu i kosztu realizacji usługi koniecznie jest okazanie dokumentu do wglądu – drogą mailową lub w biurze stacjonarnym.