Pomagamy Ci
zrozumieć świat

pełen profesjonalizm

 

List referencyjny dot. firmy Biuro Tłumaczeń „Kumiria”

Prof. dr hab. inż. Grzegorz Karwasz   - Kierownik Katedry Dydaktyki Fizyki Uniwersytet Mikołaja Kopernika

 

Niniejszym informujemy, że często korzystamy z usług Biura Tłumaczeń „Kumiria”, zlecamy głównie tłumaczenia w języku: niemieckim, hiszpańskim i angielskim. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Biura Kumiria, tłumaczenia otrzymujemy szybko i poprawnie.
GRUPA NOVA

 

Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę Kumiria jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług tłumaczeń językowych. Od momentu nawiązania współpracy zlecenia były realizowane sprawnie i solidnie.
Z.P.U.H. „HANMAR” Mariusz Becker

 

Współpracujemy z Biurem Tłumaczeń Kumiria od 2012 roku, tłumaczenia wykonywane są z należytą starannością i często nawet przed deklarowanym czasem wykonania. Nasze tłumaczenia nie należą do najłatwiejszych, są to często instrukcje maszyn, co powoduje, iż są w większości tłumaczeniami technicznymi jednak KUMIRIA bez problemu radzi sobie z nimi.
DIG Światła Sp. z o. o.

 

Współpraca z BT Kumiria przebiegała wzorowo. Zlecone zadanie Firma wykonała rzetelnie, sumiennie oraz terminowo. Na uwagę zasługują również kwalifikacje oraz wysokie zaangażowanie pracowników, poziom merytoryczny świadczonych usług, dyscyplina pracy, miła i szybka obsługa.
Starosta Chrzanowski Janusz Szczęśniak

 

Nasz Hotel już od kilku lat korzysta z usług Biura Tłumaczeń „KUMIRIA” z Chrzanowa – za każdym razem tłumaczenia wykonywane są błyskawicznie i rzetelnie. Szczególnie cenimy sobie możliwość składania zleceń przez Internet i możliwość odbioru gotowych tłumaczeń również w ten sam sposób.”
Hotel Habitel

 

Korzystamy z usług biura przy realizacji bardzo wielu projektów obejmujących konieczność wykonania tłumaczeń na języki europejskie oraz azjatyckie. Zespół Biura Tłumaczeń Kumiria wykonując powierzone zadania wykazuje się profesjonalną wiedzą oraz kompetencjami niezbędnymi do realizacji usług tłumaczeń językowych.
SANPLAST

 

Wyrażając nasze zadowolenie z dotychczasowej współpracy z Biurem Tłumaczeń KUMIRIA, chcielibyśmy polecić je wszystkim zainteresowanym usługami tłumaczeniowymi.”
Opakowania KENKEL