Pomagamy Ci
zrozumieć świat

Tłumaczenia naukowe

Rozległej wiedzy z zakresu przekładanej tematyki tekstów wymagają tłumaczenia naukowe dla firm, a także osób prywatnych. Artykuły powierzamy specjalistom w konkretnej dziedzinie. Posiadamy doświadczenie w takich branżach jak pedagogika, psychologia czy socjologia oraz wielu innych obszarach wiedzy. Biuro Kumiria oferuje tłumaczenia tekstów oraz artykułów naukowych, które są akceptowane przez specjalistyczne wydawnictwa i ośrodki badawcze.

Przekład wartościowych tekstów

Zapewniamy również tłumaczenia manuskryptów oraz rękopisów cennych dzieł, które wykonujemy z największą starannością dla drogocennych tekstów Jest to też trudniejsze i bardziej czasochłonne zlecenie, które uzależnione jest od charakteru pisma i staranności osoby, która manuskrypty sporządzała. Wpływa to również na cenę usługi, gdyż tłumacz musi poświęcić więcej czasu nad zamówionym manuskryptem, choć ich skany można nam przesłać również przez Internet, co usprawni cały proces.

Dodatkowa oferta

Biuro Kumiria realizuje również obróbkę graficzną artykułów, przystosowując je do standardów naukowych, a także zapewniamy odpowiednie walory wizualne pracy. W ramach dodatkowej usługi nasza firma korzysta również z usług tzw. native speakerów, którzy są w stanie oddać charakter swojego ojczystego języka.

Internetowe usługi

Proponujemy również tłumaczenia internetowe, które stanowią wygodną opcję dla zapracowanych naukowców. Firma Kumiria posiada również specjalistów w zakresie chociażby języka angielskiego, francuskiego czy włoskiego, a także innych języków europejskich oraz pozaeuropejskich. Nasze biuro tłumaczeń dostosowuje artykuły do realiów kraju, w którym ludność posługuje się danym językiem.