Pomagamy Ci
zrozumieć świat

Tłumaczenia ekonomiczne

Zajmujemy się przekładem specjalistycznych tekstów o tematyce gospodarczej. Oferujemy tłumaczenia ekonomiczne i biznesowe dla przedsiębiorstw z branży finansowej, w tym przede wszystkim biur rachunkowych czy banków. Tematyka ta wymaga precyzyjnych określeń, które nie mogą pozostawiać niedomówień i nieścisłości. Proponujemy tłumaczenie dokumentów księgowych czy bankowych, a także sprawozdań, raportów biznesowych oraz analiz ekonomicznych.

Oferta lingwistyczna

Wśród naszych propozycji posiadamy duży wybór języków, którymi biegle posługują się nasi specjaliści. Biuro tłumaczeń Kumiria oferuje przede wszystkim teksty w języku angielskim i niemieckim, a także choćby dokumenty księgowe w języku duńskim. Staramy się rozszerzać naszą ofertę pozyskując kolejnych ekspertów w dziedzinie biznesu, posługujących się różnymi językami.

Przejrzysty proces przekładu

W naszym biurze pracują nie tylko filolodzy, lecz również ekonomiści, którzy w praktyce znają dziedzinę, którą opracowują, i potrafią odczytać kontekst oryginalnych tekstów. Współpracę zaczynamy od bezpłatnej wyceny tekstu ekonomicznego, dzięki której nasi klienci mogą poznać przejrzyste warunki usługi. Po dokonaniu analizy tłumacz oddaje tekst innemu specjaliście, który sprawdza dokument, aby zminimalizować ryzyko popełnienia błędu.

Tłumaczenie przez internet

Oferujemy usługi standardowe, a także przekład tekstów poświadczonych, które są akceptowane w licznych instytucjach publicznych i prywatnych. Proponujemy też internetowe tłumaczenia ekonomiczne, dzięki którym w wygodny sposób mogą Państwo liczyć na wykonanie usługi przez internet bez wychodzenia z domu. Korzystamy również z pomocy native speakerów, dla których dany język jest mową ojczystą.